עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

אם אין לכם מקום בבית, יש מספיק בחוץ

21/08/2012 14:48
אביה שירותי אחסנה
מחסנים בירושלים, מחסן, אחסנה

אם אתם זקוקים למקום אחסון, וחושבים שמחסנים להשכרה זה פתרון לא רלוונטי עבורכם, כדאי לכם להמשיך ולקרוא. לא רק שרלוונטי, גם לא יקר.

אין מקום? יש פתרון

ניצול חכם של חלל הבית באמצעות פתרונות אחסנה שונים עוזר לנו להתגבר על בעיית חוסר המקום, גם אם יש יעזור לנו בצורה משמעותית. אך כשהבית סוגר עלינו דווקא מחסנים להשכרה יכולים לספק לנו את הפתרון המיוחל.

אחסון חפצים שאין לנו בהם שימוש, אך אין ברצוננו לזרוק. אחסון ציוד גדול במיוחד, כמו אופנועי ים, אופנועי שטח וכדומה. אחסון תכולת דירה בעת נסיעה ממושכת לחו"ל ומקרים נוספים בהחלט מצדיקים ולעיתים אף מחייבים אותנו לשכור שטחי אחסון בתשלום.

בניגוד למה שרבים חושבים, לא מדובר בפתרון יקר ולא רלוונטי. בעזרת תכנון ראוי וחיפוש אחר המקום האידיאלי לצרכיכם, תוכלו להשכיר מחסן במחיר סביר.

במקום טוב, לא בהכרח באמצע

בזהה לשאר המגמות בשוק הנדל"ן, ובשווקים נוספים, ככל שמתרחקים ממרכז הארץ כך הולכים ויורדים העלויות והמחירים של שירותים זהים.

במידה ואתם גרים במרכז הארץ, זו עדיין לא סיבה מחייבת לשלם יותר. ראשית, גם באזור המרכז ניתן למצוא חברות אחסון זולות יותר ויקרות יותר. כך שחיפוש מקיף יאפשר לכם להוזיל את עלויות ההשכרה.

כמו כן, אם אתם מחפשים לאחסן ציוד אשר אינו נחוץ לכם ומכאן שגם אינו צריך להיות נגיש לכם בכל שעות היממה, אתם אינכם חייבים לאחסן אותו בעיר מגוריכם. כך תוכלו להוזיל עוד יותר את העלויות של האחסנה.

כמה זה למטר?

הגודל הוא הגורם העיקרי המשפיע על עלות ההשכרה. ברור ומובן כי ככל ששטח האחסון אותו נשכור יהיה גדול יותר, כך נשלם בהתאם. רק שכירת שטחי ענק, כמו שעושים בתי עסק גדולים או מפעלים יכולה לשנות את התמונה כך שדווקא שכירת שטח גדול יותר עולה פחות.

עם זאת, גם במקרה של שכירת שטחים קטנים ניתן להוזיל עלויות. כיום, ישנן חברות המאפשרות לכם לשכור רק את השטח הנחוץ לכם מהשטח הכולל של המחסן. כך, אתם חוסכים את עלות ההשכרה של המחסן כולו ומשלמים אך ורק בהתאם לצרכים שלכם.

כמובן שאחסון הציוד בצורה הכי חסכונית, כמו למשל אחסון לגובה, יביא אף לחיסכון נוסף בעלויות ההשכרה.

ההשקעה משתלמת

אחסון במחסנים מושכרים אם כן, אינו בהכרח פתרון יקר ואינו נגיש. חיפוש אחר החברה המתאימה במיקום המתאים, כמו גם אחסון בצורה חכמה, מאפשר לכם להוזיל משמעותית את עלות ההשכרה.

בדרך זו, הפתרון של שכירת מחסן לאחסנה הופכת לאטרקטיבית וכדאית ליותר ויותר אנשים פרטיים. לראיה הגידול הניכר הן בחברות המציעות שרותי אחסנה, והן באנשים המאחסנים אצלן את ציודן יקר הערך.

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: