עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

איפה אפשר לאחסן רהיטים?

02/05/2012 09:14
אביה שירותי אחסנה
אחסון רהיטים, אחסנה, הובלה ואחסנה

אחסנה מקצועית של רהיטים לא מתחילה במקום האחסון, אלא כבר בשלבהאריזה. בואו ללמוד מה לעשות מן המקצוענים בתחום.

במהלך השנים אנוצוברים מבחר עשיר של רהיטים וציוד החיים בשלום זה לצד זה ברחבי הבית. זאת למרותשאם היה לנו לב לזרוק את כל מה שאין לנו בו שימוש היינו נותרים עם מחצית מןהדברים. תכולת דירה ממוצעת בישראל יכולה להספיק בשקט לשני בתים ואף יותר.

עכשיו תנסו לעבור דירה

הבעיה מתחילה כאשראנחנו נדרשים להיטלטל עם חפצינו, ומבינים שיש לנו לא מעט. במקרים אלו נפנה וודאילפתרונות שונים של אחסנה. כיום, הפתרון הפופולארי ביותר הוא השכרת מחסנים המשמשיםלאחסון תכולת דירות או ציוד עסקי.

איחסון דירות הואפתרון מתאים לשלל בעיות. שהות ממושכת בחו"ל או רילוקיישן זמני לצרכי עבודה הןדוגמאות טובות למצבים המצריכים אחסון תכולת דירה. אחסנת ציוד בידיים זרום מחייבתאותנו לבחור בקפידה את המקום שיהיה ביתם החדש.

לשמור על הציודבדרכים

אחסון רהיטים בבטחהדורשת התייחסות לא רק לשלב האחסון אלא ירידה לפרטי פרטים כבר בשלה האריזה. אריזתהרהיטים בצורה נכונה היא הבסיס ההכרחי לצורך הובלה ואחסנה בטוחה של רהיטים וציודהיקר לליבכם.

על מנת לשמור עלארונות הבגדים מומלץ לפרק אותם לפני האחסון. במידת הצורך, מומלץ לסמן בעיפרון לאןמתחבר כל חלק. כמובן, רצוי גם לשמור על כל הברגים והחלקים המחברים בשקית המודבקתלארון הבגדים.

ריהוט שאינו מתפרקאבל עלול להיפגע בקלות יחסית, כמו סלוני בד או עור שעלולים להיקרע בעת המעבר, ישלעטוף טרם ההובלה בניילון נצמד. כך יהיה זה הניילון שיהיה חשוף לפגיעה ולא רהיטכםהיקר.

ריהוט שאינו מתפרקאבל עלול להיפגע בקלות יחסית, כמו סלוני בד או עור שעלולים להיקרע בעת המעבר, ישלעטוף טרם ההובלה בניילון נצמד. כך יהיה זה הניילון שיהיה חשוף לפגיעה ולא רהיטכםהיקר.

מי ישמור על האריזותשלי?

כמובן שישנם מספרדגשים שכדאי לעמוד עליהם בעת בחירת מקום האחסנה, על מנת להבטיח שכל העבודה שעשיתםבעת הכנת הריהוט לאחסון לא תרד לטמיון.

ראשית אנחנו ממליציםלבחור במקום אחסון שאינו נמצא ליד הים, או לפחות מרוחק ממנו בכ- 20 מטר ויותר.האוויר באזור הים נושא עימו מלח ולחות אשר עלולים לפגוע בריהוט המאוחסן. ומבלי שוםקשר למיקום, וודאו כי המחסן הינו אטום.

כמובן שיש לבחון טרםבחירת המחסן מהי מידת האבטחה באזור. כמובן שכל מחסן חייב להיות נעול, אך רצוי כייהיה סידור אבטחה לשטח כולו. בנוסף, בחרו מחסן בגודל הנחוץ לכם בלבד. אחרת תחלקואת המחסן עם אנשים אחרים, אשר גם להם תהיה גישה לחפציכם.

אין כמו בבית

מרבית חברות האחסנהמבטחות כיום את הציוד המאוחסן מפני נזקים שונים, גניבות ופגעי מזג האוויר, אךעדיין גם אם חפציכם מבוטחים מפני נזקים בעת ההובלה וכמובן שבעת האחסון, רצוי לנקוטבצעדים שתיארנו. בסופו של יום, חפצים רבים אינם ניתנים להחלפה ופיצוי כספי לא תמידיפצה על האובדן.

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: